Nieuws

Uitnodiging algemene ledenvergadering (ALV)

Het bestuur van tennisclub 't Moleneind nodigt je van harte uit voor:

de algemene ledenvergadering (ALV) op zondag 2 februari a.s. van 10.30 -13.00u in ons clubhuis.

Op deze website kun je de jaarverslagen lezen van het bestuur en van de jeugdcommissie. In die verslagen èn in de agenda kun je zien dat er dringend behoefte is aan ondersteuning van het bestuur. Zowel in de uitvoering van taken als in denkkracht; het aanpakken van diverse thema's is hard nodig voor het voortbestaan van onze club. 

Wil je de notulen van de ALV 2019 nog eens nalezen dan vind je die hier

Kom naar de ALV en denk mee onder het genot van een kop koffie of thee!

 

Met vriendelijke groet,

Fred Stevens, Huub van Zuijlen en Mies Wiegant

« Terug

» Nieuws archief